Foutmelding

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (regel 571 van /customers/8/8/3/kwbzonderschot.be/httpd.www/web/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (regel 3161 van /customers/8/8/3/kwbzonderschot.be/httpd.www/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (regel 127 van /customers/8/8/3/kwbzonderschot.be/httpd.www/web/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Volleybal Zonderschot

Volleybal Zonderschot heeft zijn wekelijkse training op donderdagavond en spelen in de Falos- competitie met één dames- en twee herenploegen.

Iedereen is van harte welkom. Zowel jong als oud zijn welkom op de training. De dames en herenploeg zijn het laatste jaar fel aangedikt met een jonge garde volleyballers.

De 1ste donderdag van de maand wordt er bij het herenteam een matcht gespeeld waar iedereen welkom is.

De dames ploegen trainen en spelen donderdag van 20 tot 22 uur de dames ploeg. De dames ploeg wordt gecoacht door Bert Cannaerts.

De heren ploegen trainen van half 20 tot 22 uur en spelen: Zie kalender.

Training en matchen worden gespeeld in DE sporthal te lostraat - Heist-op-den-Berg

Voor meer informatie kan je terecht bij:

Steven Heremans : 0495 20 06 12 steven.heremans2@telenet.be

Joost Heremans : 0497 06 25 31  joost.heremans@aquafin.be

Rikke Heremans : 0496 25 88 39 rikke.heremans@hotmail.com

Dries Van Den Broeck : 0472 97 01 17 dries.van_den_broeck@telenet.be

Bart de Keuster : 0475 84 08 20 bart@doubleyoumusic.be

Kristel Goossens : goossens_kristel@hotmail.com

Marijke Cannaerts : marijkecannaerts@hotmail.com

Nele Dirickx : nelekedirickx@hotmail.com

 

 

Uitslagen Volleybal Heren en Dames Zonderschot Falos

Uitslagen en kalender HBVL

Heren Zonderschot A

Heren Zonderschot B

Dames Zonderschot